Neden Google Adwords Reklamları ? Google Adwords size, google ve iş ortağı web sitelerinde, arama reklamları, yeniden pazarlama reklamları, animasyonlu banner reklamları, ürün reklamları ve video reklamları gibi çok çeşitli alanlarda hizmet vererek ürün ve hizmet satışlarınızda hemen artış sağlamaya başlar.
Arama Reklamları Mobil cihazların günlük yaşamımızdaki payının artmasıyla, istediğimiz herşeye anında ulaşabilir duruma geldik. Bugün her kullanıcı ihtiyacı olan herşeyi anında Google'a yazarak bulabiliyor. Sizin ürün ve hizmetleriniz arandığında sizde ilk sıralarda çıkarak satışlarınızı katlayın ! Üstelik bunu yapabilmek için dünyalar kadar para ödemenizede gerek yok. Google Adwords'ün tıklama başı ücretlendirmesi sayesinde sadece sizin ürün veya hizmetinizle ilgilenen insanlara reklamınızı göstererek ve sitenize müşteri geldiği takdirde ödeme yaparak işlerinizi hızla ve kolayca büyütebilirsiniz.
Animasyonlu Banner Reklamlar Büyük haber sitelerinden sadece sizin ürün ve hizmetinizle alakalı özel sitelere kadar pek çok google iş ortağı websitesinde animasyonlu banner reklamlar ile potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekin, sizden ürün veya hizmet alma kararlarını hızlandırın ! Üstelik bunu yaparken reklamlarınızı üstünkörü değil, ülke, il, yaş aralığı, cinsiyet seçerek gerçek hedef kitlenize gösterin. Reklamınızın yayınlanacağı web sitelerini seçebilir yada sadece sizin ürün veya hizmetinizin konu olarak geçtiği web sitelerinde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle tek bir kuruşunuz dahi boşa gitmez.
Ürün Reklamları Ürün veya hizmetlerinizi, bunlarla ilgili aramalar yapıldığında tıpkı bir e-ticaret sitesinde olduğu gibi, fiyat ve resimleri ile birlikte listeleyerek, potansiyel müşterilerinizi anında websitenize yönlendirebilirsiniz. Hatta sadece belirli bir ürün veya hizmetinizle ilgilenmiş olan müşterinizi daha sonra gittiği websitelerinde yine o ürünün animasyonlu banner reklamlarını yeniden pazarlama reklamları ile göstererek satınalma kararı verme sürecini hızlandırarak satış hacminizi her geçen gün artırabilirsiniz.
Video Reklamlar Artık her birey ve kurum kendisini dünyaya anlatabilmek için videoları kullanıyor. Sizin ürün veya hizmetinizle ilgili bir video izlenmeden önce veya izlenirken, yani müşterinin tamda konu ile ilgili araştırma yaptığı anda reklamlarınızı görmesi satınalma kararını büyük oranda etkileyecektir. Tıpkı diğer Google Reklamlarında olduğu gibi video reklamlarda da sadece tıklanıp websitesine gelinmesi yada videonun belirli bir kısmının izlenmesi durumlarında ücret ödeyerek, gereksiz maliyetlerden kaçınarak reklam yapmış olursunuz.
Sosyal Medya Bizi daha yakından tanımak için sosyal medyada takip edin !
copyright © 2017 AVA Garage
Sizi Arayalım !